שגרת היום, בשלב זה או אחר, יכולה לשחוק גם את החרוצים שבינינו. ישנן מס’ דרכים לשבור את השגרה: חופשה שנתית, חג שבא בדיוק בזמן וכן אחת הדרכים היצירתיות והמהנות – אירועי חברה. הפקה מעין זו יכולה להתרחב על פני ספקטרום רחב, מהרמת כוסית, דרך סעודה במסעדה יוקרתית ועד יום שלם של כיף והפעלות. מעסיקים המעריכים את עובדיהם ידעו לזהות מתי השחיקה מראה פניה, או שמראש יסמנו ביומנם יום אוורור.
אירועים כאלה אינם נועדים רק כדי לשבור את השגרה או למלא את המצברים, אלא לאפשר לעובדים להתוודע טוב יותר האחד לשני, במיוחד אם מדובר בחברה גדולה, בדמות יום גיבוש. ימים אלה (או ערבים) מאפשרים חיבור בינאישי טוב יותר, במיוחד שבמציאות של היום, שבה עושים את הפסקת האוכל מעל המקלדת. זה המקום לציין כי אירועי חברה לא נערכים רק מטעם מקומות עבודה, אלא גם במוסדות אקדמים ביוזמת הסטודנטים.


להפיק לבד או לשכור חברה חיצונית לשם ההפקה?

אחת השאלות המרכזיות היא כיצד להפיק את יום הכיף, או יותר נכון – על מי להטיל את המשימה ? התשובה לכך כרוכה בכמה גורמים: אתם חברה גדולה או קטנה מבחינת המשאבים ? האם אתם בעלים של צוות עובדים גדול או קטן יחסית ? אם אתם חברה צנועה יחסית – הן מבחינת משאבים והן מבחינת צוות עובדים – אזי שאתם יכולים לארגן בכוחות עצמכם את האירוע: באולינג+סרט, לסגור עם הפאב המועדף, מסעדה או לתכנן ערב קריוקי.
יחד עם זאת, אם מדובר בחברה גדולה, על כל המשתמע מכך, וחשבתם על יום כיף ארוך הכולל הפעלות, ייתכן כי האופציה של העסקת חברת הפקות תטיב עימכם, שכן חברה כזאת תדאג לכל הפרטים והאישורים ותוריד מכם נטל משמעותי. ישנה אפשרות נוספת, שבה תשכרו אולם אירועים המותאם גם לאירועים עסקיים או חברה, ובלבד שהאולם מצויד בתשתיות המתאימות והמתקדמות, וכן שצוות האולם מנוסה דיו בהפקות כאלה.


עריכת אירועי חברה בגן טרה קיסריה

חישבו על ערב מרגיע שהייתם רוצים, וכעת חישבו על ערב כזה בגן המשתרע על פני 16 דונם של יופי והדר, ותקבלו ערב שלא יימחק מזיכרונכם זמן רב. במרכז המתחם תוכלו ליהנות מאולם יפהפה הבנוי בשילוב של עץ וזכוכית ששטחו 1150 מ”ר המצויד בכל המערכות והתשתיות, אשר מנוהל בידי צוות מסור, מיומן וקשוב. רוצים לדעת פרטים נוספים? צרו קשר עוד היום – גן טרה קיסריה פותח שעריו בפניכם.