אם תתמקדו בחזית מבנה העץ והזכוכית של טרה קיסריה, תיווכחו שהיא מזכירה לא מעט את מבני העמודים של קיסריה העתיקה. המבנה המודרני שואב את עיצובו מן העתיקות בהן הוא משולב, וזוהי אחת הסיבות לייחודו של המקום.
כמו בסביבת המתחם, קיסריה העתיקה, תמצאו גם במתחם האירועים עצמו יצירות אמנות, פסלים נהדרים, מזרקות ועוד, תוך מתן תשומת לב לכל פרט ושילובו בסביבתו בצורה הרמונית. הגן הנהדר המשתרע סביב האולם משלים את המראה היוקרתי של גני אירועים בצפון.

טרה קיסריה – כשהישן משתלב עם החדש

ואולם, במראה ה”עתיק” משולבת מיטב הטכנולוגיה של המאה ה-21: תאורה מרהיבה הבנויה מ-110 גופי תאורה הנשלטים על ידי המחשב, ומאפשרים ליצור תאורה בהתאם לאירוע, לבקשת המזמינים, למוסיקה וכו’, מערכת קול היקפית, אינטגראלית, ומערכת נפרדת לרחבת הריקודים.
עיצוב האולם מאפשר גמישות והיענות לרעיונות שונים בהפקת האירוע ובעיצובו. האמצעים הטכנולוגיים שבו יקלו מאד על הפקת האירוע, ויאפשרו את כל התנאים להפיכתו להצלחה רבתי.
מטבח רחב ידיים (200 מ”ר), מאובזר במיטב הציוד המודרני הקיים היום, יאפשר את פעילותן של חברות הקייטרינג הגדולות והטובות ביותר בשוק ואת העסקת השפים הטובים ביותר באירוע שלכם. שילוב של מזון איכותי, מוסיקה טובה ועיצוב מהמם, הוא שייצור את האווירה היוקרתית של האירוע אשר תחגגו בטרה קיסריה. (עוד על גני אירועים בקיסריה)
אפילו שירותי אולם האירועים של טרה קיסריה משלבים תכנון אדריכלי “עתיק” עם מראה חדש ומודרני: הם יצוקים כיצירת אמנות, עם כיורים בחלל ותאורה מיוחדת. למעשה, אין פינה אשר לא הוקדשה לה מלוא תשומת הלב בתכנון, השקעה מקצועית, זמן ומשאבים.
מיקומו המיוחד של מתחם טרה קיסריה, בין עתיקות קיסריה, באחד היישובים היוקרתיים ביותר בארץ, מחייב. התוצאה הסופית אכן מוצלחת: שילוב העתיק בחדיש ביותר, תכנון המבנה, הגן ואיבזורם – כל אלה יצרו בשבילכם את גן האירועים היוקרתי ביותר לחגוג בו את האירועים הפרטיים והעסקיים שלכם.

גני אירועים בצפון

תושבי צפון הארץ, המבקשים לקיים אירוע חגיגי, חושבים באופן טבעי ואינסטינקטיבי על גני ארועים בצפון. אך מחשבה עמוקה יותר, שתביא בחשבון את העובדה שהמוזמנים לאירועים מגיעים לרוב מכל רחבי הארץ, תביא אתכם ברוב המקרים למסקנה שהאירוע המושלם ביותר עבורכם חייב יהיה להתקיים בתוך גן אירועים שממוקם באזור נגיש יותר.
גן האירועים טרה קיסריה ממוקם על אמצע הדרך בין הצפון למרכז, למקום יש גישה נוחה ומהירה מכביש 4 ומכביש 2 וגם ממרכז הארץ קל להגיע אליו. מיקום זה מבטיח שבני משפחתכם בצפון הארץ, ויתר המוזמנים שלכם שיגיעו מכל קצוות הארץ, ייהנו ממיקום מצוין ונוח לכל.
זאת ועוד, טרה קיסריה מציעה לכם יתרונות נוספים שהופכים לבחירה טובה ומשתלמת. בניגוד לאינספור גני אירועים בצפון, בטרה קיסריה תיהנו מאירוע במיקום נהדר, בקרבת הים התיכון, בסמוך לעתיקות הגן הלאומי קיסריה, ובמבנה ארכיטקטוני יוצא דופן, מוקף חצר ענקית, שיבטיח שאירוע החלומות שלכם אכן יעמוד ברמה הגבוהה עליה חלמתם.