רוב האירועים החברתיים והמשפחתיים בעבר היו נוצצים פחות וצנועים יותר מאלה של היום. היו אלה בעיקר אירועים קטנים שנערכו באולמות אירועים או בבתים פרטיים. כיום התרחבו האפשרויות לאין ערוך, והאירועים הפכו נוצצים יותר, מפוארים יותר ומגוונים יותר, ורבים האנשים אשר מחפשים אחר גני אירועים בשרון.
הזינוק הכלכלי שחוותה החברה הישראלית בעשורים האחרונים השפיע גם על תחום האירועים. משפחות חוגגות בצורה מוחצנת יותר את האירועים שלהם, חברות עסקיות החלו לערוך אירועים וכנסים גדולים יותר, ולא פעם אנו מוצאים את עצמנו בתוך תחרות על עריכת האירוע הגדול ביותר והמקורי ביותר במיוחד במקומות כגון: גני אירועים בשרון.
אירועים משפחתיים בשרון דורשים כמובן תשומת לב מיוחדת וככאלה – עליהם להיות אירועים נוצצים וגדולים. מעטים מאד האירועים הנערכים היום בבתים או באולמות קטנים: חתונות הן ברוב המקרים הפקה יוקרתית ומפתיעה, בריתות הפכו להיות אירועים של ממש, שלא לדבר על חגיגות חתונת הזהב או יובל. אף חגיגות בר מצווה נערכות היום בפאר ובהדר, כאירועים בלתי נשכחים. גני אירועים בשרון נמצאים כמקום מועדף לחגוג בו את האירועים הללו.
לצד אירועים משפחתיים הנחגגים ברוב פאר, חברות עסקיות רבות דואגות לערוך כל שנה אירועים גדולים או כנסים עסקיים לעובדיהן, לבעלי המניות שלהן או לקהל הלקוחות שלהן. אירועים שכאלה באים בעצם להוכיח ולהראות את הצלחתה של החברה. באירועים שכאלה יועסקו תמיד חברות הקייטרינג הטובות ביותר, בתכנית יכללו אמנים ידועים ואטרקציות שונות, וכך יהפוך האירוע להיות נוצץ ומיוחד.
חתונה יוקרתית, בר מצווה נוצצת או אירוע חברה טוב הם אירועים שלא שוכחים הרבה זמן.