מה המונח חתונה יוקרתית אומר לכם? האם בהכרח חתונה בסגנון המלוכה הבריטית? או כזאת שנערכת פעם בשנה בקרב הסלבריטאים, ושכל מדורי הרכילות אצים רצים לסקר את חתונת השנה? אם כן, הרשו לנו לחלוק עימכם סוד:
גם זוגות מן השורה יכולים להפיק חתונה שכזאת,
ואין היא בלבד מנת חלקה של טייקונים ובעלי מאה.
יחד עם זאת, חשוב לציין כי אין אירוע רגיל דומה בהוצאות הכספיות למקבילו היוקרתי.

חתונה יוקרתית

רק דרך חברת הפקות אירועי בוטיק
יצירתיים ככל שתהיו, את הפקת החתונה שלכם מומלץ כי תפקידו בידי חברת הפקת אירועים מיוחדים מנוסה. נניח שאתם רואים את הערב החשוב ביותר לכם נערך בטבע, לרבות במדבר: חברת הפקות תדאג להביא עד אליכם את מיטב נותני השירות בתחום: גנרטורים, תאורה מתאימה לתנאי חוץ ועוד. יתר על כן, חברת ההפקה תדאג לכל האישורים מול הרשויות וכן לסידורי חניה והסעות – מטלות שהן פשוט גדולות עליכם.
נרחיב מעט על הצורך שבהעסקת חברת הפקה: נניח שאתם מעוניינים בחתונת נושא, או בכזו המשלבת אטרקציות מנקרות עיניים – אותן חברות מעסיקות כבשגרה אנשי קריאטיב שיוציאו לפועל את חזונכם:
תפאורה, תלבושות וכאמור – הוצאה לפועל של אטרקציות. מצד שני, אין הדבר אומר שתצטרכו לרדת מכל נכסיכם כדי להעסיק חברה שכזאת – אבל כאמור, תכנון חתונה יוקרתית עובר דרך חברת הפקות.

גן טרה קיסריה

חתונה שעוד ידברו עליה
באולם אירועים מרהיב ביופיו, הבנוי מהשילוב המנצח של עץ וזכוכית, החלום שלכם לחתונת השנה יתממש גם יתממש. האולם, ששטחו 1150 מ”ר, נמצא במרכזו של גן קסום באווירת פנג שווי, כך שמכל העולמות אתם נהנים. טרה קיסריה מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום בטופס המצורף, ומי מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.