בחושבנו על חגיגת חתונה לנגד עיני רוחנו עולה תמונה של אולם והמוני אנשים, מוזיקה רועמת ופלאשים ממצלמות. בתמונה מופיעה גם חופה מוארת, שולחנות עמוסי סלטים ומנות אחרות ודיבורים מכל עבר.


זוהי התמונה שרואים בדרך כלל בחתונות. כאשר אנו מקבלים הזמנה לחתונה, השעה הנקובה מראה על 19:00 או 19:30 בערב. אנו יודעים שלאחר יום עבודה מעייף נמצא את עצמנו בדרך לחתונה וייקח זמן עד שנוכל לנוח מכל היום. לכן, אם גם אתם נתקלתם פעמים מספר במצב זה וכעת אתם ניצבים בעצמכם בפני עריכת חופה וקידושין כדאי שתדעו שיש אפשרות נוספת לערוך חתונה ייחודית, מקורית וקלילה יותר מהרבה בחינות.
כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל מקום בארץ שמאפשרים לערוך חתונה בשישי בצהריים. כן, חתונה בצהריים ועוד ביום שישי. תתפלאו עד כמה החוויה הזו יכולה להעשיר את אירוע החתונה שלכם בכל כך הרבה דרכים, במיוחד כאשר מדובר על גני אירועים במקומות מרהיבים ועוצרי נשימה כמו גני אירועים בקיסריה למשל או באזור השרון בכלל.

גני אירועים בשרון לחתונת שישי בצהריים

לחתונה שנערכת בגן אירועים ביום שישי בצהריים יש יתרונות רבים. ראשית, לכשעצמם, גני אירועים בשרון הינם על פי רוב מקומות מעוצבים בטוב טעם, משופעים בטבע ובעלי פוטנציאל גבוה לקיים את החופה המושלמת.
כך למשל, הרבה גני אירועים בקיסריה מציעים לערוך חתונה בשישי בצהריים , שכן השילוב של הנוף המדהים של חוף הים התיכון והעתיקות של קיסריה עם ברית הנישואין שנחתמת בין חתן לכלה בצהריי יום שישי, שהוא בעל ייחוד ביהדות, הוא שילוב שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.


מלבד זאת, לחתונה בשישי בצהריים יש יתרונות גם בפן הכלכלי. אירוע שנערך באולם אירועים או בגן אירועים בערב, במיוחד ביום חמישי, עולה הרבה יותר מאותו אירוע בדיוק שהיה נערך בערב יום אחר.
חתונה בשישי בצהריים תעלה פחות גם מבחינת מחיר המנות. לרוב, לאירוע בצהריים מזמינים פחות אורחים וכך משלמים פחות על מנות. לכן, אירוע כזה מתאים לזוגות שמעוניינים בחתונה קלילה ואינטימית יותר ויש הרבה גני אירועים בשרון שישמחו להציע לכם חוויה כזו.
גני אירועים בשרון נמצאים בדרך כלל בקרבת ערים מרכזיות כמו חדרה, נתניה וקיסריה ולכן גם שומרי השבת מבין האורחים שלכם יוכלו להגיע לחתונה, ליהנות ולהספיק לחזור הביתה לפני כניסת השבת.


כאן נציין שבקיץ אמנם השבת נכנסת מאוחר יותר אך הימים חמים הרבה יותר וחשוב לדאוג לאמצעי ההצללה המתאימים ואולי גם מאווררים לרווחת האורחים שיסעדו וירקדו בשמש הארצישראלית. מצד שני, בחורף השבת נכנסת מוקדם יותר, בערך ב-17:00, ולכן לא ניתן יהיה לגלוש עם האירוע יותר מדי, אך לפי הרבנות חופה ביום שישי ניתן לעשות עד השעה 13:00 ולכן כניסת השבת המוקדמת יותר לא תפריע.